Топ Новости

Владина делегација положи цвеќе во спомен на загинатите армиски припадници кај Љуботенски бачила
Владина делегација положи цвеќе во спомен на загинатите армиски припадници кај Љуботенски бачила
Фактор

Добивај вести на Viber Делегација на Владата на Република Северна Македонија предводена од министерката за одбрана Славјанка Петровска, во придружба на советникот за одбра...

МЗ: На Инфективна нема хоспитализиран пациент суспектен за мајмунски сипаници
МЗ: На Инфективна нема хоспитализиран пациент суспектен за мајмунски сипаници
Денес Магазин

  Клиниката за инфективни болести нема хоспитализиран пациент суспектен за мајмунски сипаници, информираат од Министерство за здравство.   Во врска со пациентот кој се споменува во медиумите...