Hashtag

Емотивен момент на аеродром: Соња Тарчуловска ја испрти ќерката Мелани во туѓина – „Најди убавина во секој момент и сила во секој чекор“
Емотивен момент на аеродром: Соња Тарчуловска ја испрти ќерката Мелани во туѓина – „Најди убавина во секој моме...
Hashtag

Фолк-пејачката Соња Тарчуловска објави фотографија со нејзината ќерка Мелани од аеродормот во Скопје и на неа напиша емотивна порака. Мелани заминува од Македонија и среќата ќе ...

Мајка го дала својот син на посвојување, по 18 години наишла на него во продавница
Мајка го дала својот син на посвојување, по 18 години наишла на него во продавница
Hashtag

Аманда Ректор го сретнала својот биолошки син маркетНејзината приказна со нејзиниот син започнала во 2004 година. Таа се бореше со зависноста кога го роди својот втор син Хантер,...

Богдана изгледа неверојатно по три породувања: Излезе од вилата на Цеца, а сите погледи беа вперени во нејзиното извајано тело
Богдана изгледа неверојатно по три породувања: Излезе од вилата на Цеца, а сите погледи беа вперени во нејзиното изва...
Hashtag

Откако на 14-ти мај Богдана Ражнатовиќ го роди својот трет син, многумина беа изненадени од фактот што таа во рекордно време успеа да ја врати својата моминска линија, па изгледа...

Дневен хороскоп: Еден знак го очекува прсвртница во кариерата
Дневен хороскоп: Еден знак го очекува прсвртница во кариерата
Hashtag

ОВЕНБизнис: Овните кои соработуваат со странски земји може да наидат на привремено одложување во реализацијата на некој деловен план. Сепак, со текот на времето ќе успеете да нај...

Како да го присвоите луксузниот стил на француската ривиера
Како да го присвоите луксузниот стил на француската ривиера
Hashtag

По должината на брегот на француската ривиера преплавена со сонце се наоѓа свет на софистициран гламур и бескрајна елеганција... Овде, женствениот стил се појавува како прекрасн...

Прекрасни семејни фотографии: Елена и Гуте со синот и ќерката уживаат во природа
Прекрасни семејни фотографии: Елена и Гуте со синот и ќерката уживаат во природа
Hashtag

Пејачката Елена Миленковска која на јавноста ѝ е позната од музичкиот натпревар „Ѕвездите на Гранд“, на својот профил на Инстаграм сподели преубава семејна фотографијаИмено Елена...

Милиони луѓе се расплакаа гледајќи видео на кое децата за првпат го гледаат споменикот на својот татко
Милиони луѓе се расплакаа гледајќи видео на кое децата за првпат го гледаат споменикот на својот татко
Hashtag

На социјалните мрежи кружи многу тажно видео кое зад сето тоа крие потресна приказна. Имено, една мајка ја снимила реакцијата на своите две мали деца откако прво ја виделе надгро...

Дневен хороскоп: Време е за промени, еве што ве очекува денес
Дневен хороскоп: Време е за промени, еве што ве очекува денес
Hashtag

ОвенВо следните неколку дена од вас се бара многу повеќе отколку што сте навикнати и тоа е она што е многу стресно за вас. Обидете се да одложувате разни обврски за да бидете нај...

Почина на 15 години од леукемија: Ќе стане првиот светец роден во новиот милениум поради чудата кои го воодушевија и Папата
Почина на 15 години од леукемија: Ќе стане првиот светец роден во новиот милениум поради чудата кои го воодушевија и ...
Hashtag

Младиот Италијанец ја загуби битката со тешката форма на леукемија во 2006 година како 15-годишник, по што луѓето ширум светот пријавија медицински чуда што му се припишуваат. Иа...

Пере Нокаут со сопругата и ќерките на одмор во Грција: Тие и јас пред магичното зајдисонце
Пере Нокаут со сопругата и ќерките на одмор во Грција: Тие и јас пред магичното зајдисонце
Hashtag

Познатиот музичар Пере од Нокаут ужива во сончевите денови покрај море со најмилитеИмено тој на својот Инстаграм профил објави фотографии од Грција, каде е на одмор со двете пома...

Додека возела забележала дека нејзиното дете не дише, а потоа се случило чудо кога се појавил добриот „ангел“ (ВИДЕО)
Додека возела забележала дека нејзиното дете не дише, а потоа се случило чудо кога се појавил добриот „ангел“ (ВИДЕО)
Hashtag

Додека една мајка го возела своето дете во автомобил, забележала декапрестанало да дише. Во паника го запрела автомобилот во ресторан за брза храна од каде се појавил добриот „ан...

Неделен хороскоп: 2 знака ќе имаат посебна недела
Неделен хороскоп: 2 знака ќе имаат посебна недела
Hashtag

ОвенДо крајот на неделата поволни вести од странство во врска со патувањето. Партнерството е многу нестабилно бидејќи не вложувате доволно труд во вашата врска. Здравјето е одлич...