Славната водителка ја нагрди Џеј Ло: „Таа е непријатна, сите имаат лошо искуство со неа, а еве што ми направи мене“
Славната водителка ја нагрди Џеј Ло: „Таа е непријатна, сите имаат лошо искуство со неа, а еве што ми направи мене“
Женски Магазин

Џенифер Лопез ја поминува „најлошата година во животот“, како што пренесуваат американските медиуми. Не само што минува низ бурен период во бракот со Бен Афлек, иако парот не го ...