Почина мајката на осомничениот за убиството на малата Данка
Почина мајката на осомничениот за убиството на малата Данка
Република

Ненадејно почина мајката на осомничениот за убистото на двегодишната Данка Илиќ во селото Злот кај Бор во Србија. Како што објавуваат српските медиуми, во соседството ненадејно починала мајката на ос...

Почина мајката на осомничениот убиец на малата Данка
Почина мајката на осомничениот убиец на малата Данка
Денешен

Во Злот денеска починала Светлана Драгичевиќ, мајката на Дејан Драгичевиќ ненадејно починала, осомничениот за убиството на малата Данка Илиќ, неофицијално дознава порталот Нова.рс. Светлана во април ...

Почина мајката на осомничениот за убиството на малата Данка Илиќ
Почина мајката на осомничениот за убиството на малата Данка Илиќ
Канал 5

Неофицијално, отишла кај соседите за помош, објави Телеграф. Нејзиниот сопруг Радослав е во пр...

Почина мајката на осомничениот убиец на малата Данка
Почина мајката на осомничениот убиец на малата Данка
Точка

Светлана во април го погреба својот син Далибор, кој беше осомничен дека го криел телото на малата Данка, а почина во полицијата на Бор на распит, поради што Секторот за внатрешна контрола (СУК) го ис...

Почина мајката на убиецот на малата Данка
Почина мајката на убиецот на малата Данка
ММС

Светлана Драгијевиќ, мајката на Дејан, осомничениот за убиството на малата Данка Илиќ (2), почина синоќа во селото Злот, јавуваат српските медиуми. Неофицијално, таа отишла кај соседите за помош. ...

Почина мајката на осомничениот за убиството на малата Данка Илиќ
Почина мајката на осомничениот за убиството на малата Данка Илиќ
Нетпрес

Ненадејно почина мајката на осомничениот за убистото на двегодишната Данка Илиќ во Злот кај Бор, Србија, пренесуваат српските медиуми. Во соседството ненадејно починала мајката на о...

Почина мајката на осомничениот убиец на малата Данка
Почина мајката на осомничениот убиец на малата Данка
Макфакс

Во Злот денеска починала Светлана Драгичевиќ, мајката на Дејан Драгичевиќ ненадејно починала, осомничениот за убиството на малата Данка Илиќ, неофицијално дознава порталот Нова.рс. Светлана во април г...

Почина мајката на осомничениот убиец на малата Данка
Почина мајката на осомничениот убиец на малата Данка
Опсервер

Во Злот денеска починала Светлана Драгичевиќ, мајката на Дејан Драгичевиќ ненадејно починала, осомничениот за убиството на малата Данка Илиќ, неофицијално дознава порталот Нова.рс. Светлана во ап...

Почина мајката на убиецот на малата Данка
Почина мајката на убиецот на малата Данка
Либертас

Почина Светлана Драгијевиќ, мајката на Дејан, осомничениот за убиството на малата Данка (2), тврди срспки Мондо. Информацијата уште официјално не е потврдена. Пред два дена таа сведочеше во врска со ...

Почина мајката на осомничениот за убиството на двегодишната Данка Илиќ
Почина мајката на осомничениот за убиството на двегодишната Данка Илиќ
Локално

Во селото Злот починала Светлана Д, мајката на Дејан Д, осомничениот за убиството на двегодишната Данка Илиќ, објави Танјуг. Засега не се познати причините и времето на смртта. Нејзиниот син Дејан Д. ...

Осомничените за убиството на Данка Илиќ по психијатриско вештачење се вратија во притвор
Осомничените за убиството на Данка Илиќ по психијатриско вештачење се вратија во притвор
А1он

Дејан Драгијевиќ и Срѓан Јанковиќ, кои се осомничени за убиството на Данка Илиќ, во април биле испратени на психијатриско вештачење во Специјалната затворска болница во Белград, а како што дознава „Бл...

По братот, почина и мајката на осомничениот за убиството на малата Данка Илиќ
По братот, почина и мајката на осомничениот за убиството на малата Данка Илиќ
Вечер

Во Злот денеска починала Светлана Драгијевиќ, мајката на Дејан Драгијевиќ, осомничениот за убиството на малата Данка Илиќ, неофицијално дознава порталот Нова.рс. Како што се дознава, таа ненадејно поч...