Малолетничка со трактор прегази пешак во Струмица
Малолетничка со трактор прегази пешак во Струмица
Центар

Вчера во 21.30 часот во Полициската станица Струмица било пријавено дека на локален пат од брана „Иловица“ кон село Иловица, струмичко, трактор без регистарски ознаки, управуван од малолетничка од сел...

Малолетничка со трактор прегази пешак во Струмица
Малолетничка со трактор прегази пешак во Струмица
Опсервер

Вчера во 21.30 часот во Полициската станица Струмица било пријавено дека на локален пат од брана „Иловица“ кон село Иловица, струмичко, трактор без регистарски ознаки, управуван од малолетничка од...

Малолетничка управувала со трактор и прегазила пешак
Малолетничка управувала со трактор и прегазила пешак
Локално

Малолетничка која возела трактор, прегазила пешак во струмичко, информираат од Струмичката полиција. Според МВР, синоќа во 21.30 часот во Полициската станица Струмица било пријавено дека на локален па...

Малолетничка со трактор прегази пешак во Струмица
Малолетничка со трактор прегази пешак во Струмица
24 Инфо

Вчера во 21.30 часот во Полициската станица Струмица било пријавено дека на локален пат од брана „Иловица“ кон село Иловица, струмичко, трактор без регистарски ознаки, управуван од малолетничка од се...

Малолетничка со трактор прегазила пешак
Малолетничка со трактор прегазила пешак
Скопје1

На 10.06.2024 во 21.30 часот во Полициската станица Струмица било пријавено дека на локален пат од брана „Иловица“ кон село Иловица, струмичко, трактор без регистарски ознаки, управуван од малолетничк...

Малолетничка со трактор прегази пешак во Струмица
Малолетничка со трактор прегази пешак во Струмица
Макфакс

Вчера во 21.30 часот во Полициската станица Струмица било пријавено дека на локален пат од брана „Иловица“ кон село Иловица, струмичко, трактор без регистарски ознаки, управуван од малолетничка од сел...