Каква жена, каква дива! Џејн Фонда на 87-годишна возраст блескаше на црвениот тепих во Кан
Каква жена, каква дива! Џејн Фонда на 87-годишна возраст блескаше на црвениот тепих во Кан
Попара

Вчеравечер се одржа свеченото отворање на 77-то издание на Канскиот филмски фестивал кое собра бројни големи актерски ѕвезди, а меѓу нив беше и Џејн Фонда која навистина воодушеви со своето беспрекорн...