(Фото) Тамара Калиниќ ограбена: Српската инфлуенсерка нуди 5.000 евра за да се пронајде виновникот
(Фото) Тамара Калиниќ ограбена: Српската инфлуенсерка нуди 5.000 евра за да се пронајде виновникот
Еспресо

Најпознатата српска инфлуенсерка Тамара Калиниќ доживеала непријатно искуство на пат кон Милано. Имено, таа споделила на својот инстаграм-профил дека некој ѝ го украл куферот додека патувала во воз. Т...