Харис Џиновиќ проговори за интимните односи со Мелина: „Дојди во соба…“
Харис Џиновиќ проговори за интимните односи со Мелина: „Дојди во соба…“
Еспресо

Познатиот пејач Харис Џиновиќ, одлучи да си ја отвори душата за разводот со Мелина Џиновиќ, модна дизајнерка, а деталите од разделбата не престануваат да ја шокираат јавноста. Во големото интервју што...

Драма во семејството Џиновиќ: Синот на Харис и Мелина не сака да чуе за мајка му
Драма во семејството Џиновиќ: Синот на Харис и Мелина не сака да чуе за мајка му
Еспресо

Драмата во семејството Џиновиќ не престанува уште од моментот кога јавноста дозна за нивниот развод, а оттогаш Харис почна да ги споделува сите „валкани алишта“ од нивниот брак, кој траеше 22 години. ...