Четворица мажи се истепале во центарот на Скопје
Четворица мажи се истепале во центарот на Скопје
А1он

Полицијата извести дека ноќеска во 1.25 часот во СВР Скопје било пријавено дека на подрачјето на Центар, по претходна вербална расправија, бил нарушен јавниот ред и мир со физичка пресметка помеѓу 36-...

Четворица скопјани се истепаа во центарот на градот
Четворица скопјани се истепаа во центарот на градот
Макфакс

Денеска во 01.25 часот во СВР Скопје било пријавено дека на подрачјето на Центар, по претходна вербална расправија, бил нарушен јавниот ред и мир со физичка пресметка помеѓу 36-годишниот Ф.К. од една ...