Black Friday распродажба во Smartus.mk: Супер намалени цени на најпопуларните Xiaomi паметни уреди
Black Friday распродажба во Smartus.mk: Супер намалени цени на најпопуларните Xiaomi паметни уреди
IT 0 коментари

Mакедонската веб продавница за смарт уреди Смартус и оваа година ви нуди големи попусти за Black Friday.Погледнете го богатиот каталог, искористете ги попустите и одберете го вашиот смарт-уред. По...

Xiaomi 12X ќе дебитира на декемврискиот настан
Xiaomi 12X ќе дебитира на декемврискиот настан
ГСМ 0 коментари

Досегашните извештаи во врска со претстојната постава на Xiaomi 12 сугерираат дека компанијата ќе ја претстави серијата во повеќе настани во текот на н...