Albumsionicons-v5-aionicons-v5-aburger Chatbubblesionicons-v5-lChevron Downionicons-v5-mCloseCopyEllipsis Verticalionicons-v5-iflag-al flag-bg flag-hr flag-mk flag-rs flag-us HeartHomeLinkLog OutLogo AndroidLogo Apple AppstoreLogo Applelogo-facebook Artboard Logo Google Playstorelogo-linkedin Logo Redditlogo-telegramlogo-twitter Artboard 6logo-vk logo-whatsapp MenuNewspaperNotificationsOpenOptionsPerson Circleionicons-v5-cionicons-v5-pSaveSearchПодесувањаionicons-v5-qShare SocialTrashTv

Секоја чест: Навивачите на Пик Сегед со сочуства до семејствата на загинатите

Вардар вечерва игра натпревар во Лигата на шампионите против Пик Сегед. Неколкумина навивачи на унгарскиот тим пристигнаа во Скопје да го бодрат својот тим. Тие пред салата истакнаа транспарент со по...
guest
0 Коментари
Inline Feedbacks
Погледнете ги сите коментари