Albumsionicons-v5-aionicons-v5-aburger Chatbubblesionicons-v5-lChevron Downionicons-v5-mCloseCopyEllipsis Verticalionicons-v5-iflag-al flag-bg flag-hr flag-mk flag-rs flag-us HeartHomeLinkLog OutLogo AndroidLogo Apple AppstoreLogo Applelogo-facebook Artboard Logo Google Playstorelogo-linkedin Logo Redditlogo-telegramlogo-twitter Artboard 6logo-vk logo-whatsapp MenuNewspaperNotificationsOpenOptionsPerson Circleionicons-v5-cionicons-v5-pSaveSearchПодесувањаionicons-v5-qShare SocialTrashTv

Должникот ПИК Сегед гостува во Скопје, Вардар посакува прекин на кризата

Гол 0 коментари
Ракометарите на Вардар 1961 се наоѓаат во негативна серија која гласи четири порази во низа во Лигата на шампионите. Нова можност за ставање крај на кризата, избраниците на Веселин Вујовиќ имаат денес...
guest
0 Коментари
Inline Feedbacks
Погледнете ги сите коментари